Firma Auto Handel - Zimnywww.autolaweta.net.pl www.zimny.net.pl

Firma "Auto Handel Zimny Jacek Zimny" jest obecna na polskim rynku od 2009 roku. Jesteśmy stale rozwijajaca się firmą transportowo – spedycyjna.

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Aby zapewnić naszym klientom niezawodność i terminowość usług, nasza firma stawia na: bardzo dobry kontakt telefoniczny z kierowcami naszej floty, system GPS oraz niezawodny tabor. Nasi klienci otrzymują kompleksową usługę z uwzględnieniem ich indywidulanych wymagań.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia na wykonywanie przewozów rzeczy w kraju oraz zagranicą. Ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 200000 Euro, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru. Nasza specjalnościa sa przewozy paletowe oraz transport samochodów. Preferowane kierunki to:Niemcy, Holandia, Francja, Belgia,Wielka Brytania. Jednakże zgodnie z życzeniem Klienta jesteśmy w stanie zaspokoić jego potrzeby transportowe także na innych trasach.

Nawiązujac współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo na miejsce. Gwarantujemy profesjonalną, niezawodną i terminową realizację zleceń transportowych. Goraco zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta i zapraszamy do współpracy